•  

  Odin VR2 - Odysseus '91 VR6 (3-0)

  Vrouwen 2 mocht weer de wei in. De kunstgras wei, dat wel, maar ook op dat veld zijn ooit lijnen getrokken en twee doelen neergezet. De cornervlaggen lagen op de grond, want het woei. En het waaide
  Odysseus Vrouwen 6 kwam op bezoek. Zij waren dit seizoen al vier keer één doelpunt verwijderd geweest van een overwinning. Voor Odin is winnen een bekend gevoel; voor de winterstop werd er maar liefst vier keer gewonnen. Behaalde resultaten bieden echter geen garantie voor de toekomst en het was dus weer bikkelen geblazen
  Odin begon in een 4-3-3 opstelling met, onder anderen, Feeke en Silvi die hun rentree maakten na blessureleed. Odysseus trad tevens aan in een 4-3-3 formatie. De bezoekers hadden overduidelijk geoefend op het opbouwen van achteruit. De roodhemden waren dit niet gewend en leken ervan onder de indruk. Een enkeling durfde eropaf te rennen, maar dan werd de bal rustig teruggespeeld op de keeper. De bal bleef op de helft van de tegenstander, dat wel, maar veel gevaar werd er niet gesticht
  In de rust werd de kleedkamer opgezocht. De coach liet met magneetjes zien hoe en wat. Zus en zo. De druk moest er collectief op. Geen eenzame speldenprikjes, maar een gezamenlijke bloedrode vuist. Figuurlijk dan
  Als herboren kwam Odin uit de kleedkamer. Ody kwam de eigen helft niet meer af. Corner na corner en schot na schot werden er afgedwongen, maar slechts de wind liet het net bollen. Tot de 70ste minuut. Een verdediger van Odysseus was zo vriendelijk om een vrije trap van Loulou tot doelpunt te promoveren. 1-0. Eindelijk
  Hierna groeide het geloof bij de thuisploeg. De uitstekend ingevallen Lazora pakte de bal op eigen helft af en besloot te gaan lopen met de bal. Rechtdoor. Naar de goal. Niemand hield haar bij, zelfs haar teamgenoten niet. Alsof ze dit soort acties al jaren maakte schoof ze de bal langs de keeper en verdubbelde de score. Maar ze was nog niet klaar. In de 83ste minuut bereikte zij Loulou met een splijtende pass, waarna laatstgenoemde de 3-0 eindstand op het bord zette
  Een zeer verdiende overwinning in the pocket. Dat is Engels. Het doelsaldo is nu +1. En dat, beste lezers, is heel lekker.

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide