•  

    Odin 11 – Rivierwijkers 9

    Deze week stond de topper tegen het nog ongeslagen Rivierwijkers 9 op het programma. Na een stroeve seizoenstart werd er vorige week overtuigend gewonnen. Voor de neutrale toeschouwer was er de eerste helft niet veel aan. Er werd veel strijd geleverd door beide ploegen, maar dit leidde niet tot kansen. Na het rustsignaal vertrok de tegenstander naar de warme kleedkamer. De mannen van Odin 11 bleven ondanks het herfstige weer op het veld. Na de wedstrijd stelde de trainer dat hier het verschil was gemaakt want tweede helft begon Odin 11 aanzienlijk feller dan de tegenstander en al snel viel de 1-0 via een vrije trap van Tim. Daarna volgde een knappe goal van Joey Limoncello, 2-0. De eindstand werd bepaald met een Puskaswaardig stiftje aan de rand van het zestienmetergebied door Ben.

    Na deze enerverende tweede helft volgde een sterke derde helft. Deze begon met een bijzonder bierattribuut waar Joey en zijn vriendin wel raad mee wisten. Hierna volgde een bezoek aan het mooiste café van Utrecht – de Vingerhoed. De avond werd afgesloten bij Lijn Krijn met een nekklem van Roel.

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide