• Odin 4 - Odin 11 uitslag: 2-1

    Het was een mooie dag om Odijk onveilig te maken. Bal had goede moed. Een selectie van een stuk of 10 man was klaar om te spelen. Totdat Anthony aankwam met 3 extra spelers. We waren met ruim genoeg. De sfeer zat erin. De croissantjes werden uitgedeeld. Odijk ging het moeilijk krijgen vandaag. We begonnen de warming up sterk, door alvast aan de goede kant te gaan staan waardoor de tegenstander wind en zon tegen had. De trainingsjacks zaaien ook angst bij de tegenstander. Ids schiet alvast een balletje op het dak. Jan gaat met goede moed achter het balletje aan, maar komt hem niet tegen en rent gauw terug voordat de wedstrijd begint. Of dit balletje ooit teruggevonden is zien we in het eindejaarstikkie. De wedstrijd begint. Odin is sterk, er wordt gevochten. Ben heeft iedere bal en maakt ruzie met bijna elke speler van Odijk. Gelukkig merkt hij niet dat hij ruzie heeft, want ze zeuren in het Nederlands. Er was veel pressie, de gegenpressung van Fonville is iedereen bijgebleven. Odijk blijft helaas goed in tikken en vrijlopen. Er wordt een balletje aangenomen in de zestien gevolgd door een halfhard schot op doel. Erik duikt achter de bal aan, maar het zanderige hobbelige veld wipt de bal tussen zijn vingers door. 1-0 achter tegen de koploper, alles kan nog gebeuren. Binnen enkele minuten loopt Joey Limoncello vrij bij hun zestien. Er kwam een pass naar Joey, er was een schot. Het publiek (lees: wissels en de vrienden van Anthony) ging staan. Deze keer hing het niet af van de hobbels op het veld. Fonville had nog zo gezegd dat lage ballen vaker doelpunten zijn. Joey trok zich hier niets van aan. Met meer dan 80% kracht vliegt de bal in het bovennet. Onhoudbaar. Het moraal gaat door het dak, net als de bal van Ids of menig schot van vd Bas. Met 1-1 en nog even te gaan in de eerste helft heeft Odin weer volle moed. Tijd voor wissels, iedere week een sterke bank. Vooral deze week. Het is altijd even zoeken na de wissels. Wie regelt de mandekking? Het is al te laat. De bal wordt uitgenomen en Odijk komt aan de bal. Een “ping” over de breedte van het veld kom aan bij de vleugelspeler van Odijk. Hij neemt hem aan en legt hem dood in de zestien. Hij dribbelt twee stappen en legt hem in zijn korte hoek. Hij stond niet gedekt, dat heeft ons genekt. In de tweede helft is gevochten. Raakte Ben helaas geblesseerd waardoor wij wat oorlogslust verloren. Toch hield Odin stand. Er waren nog kansen, maar het was niet genoeg. Odijk had niet zoveel kans meer, we hadden ze onder de duim. Taglijanfico kreeg nog een balletje ingespeeld. Dan maar op doel. Ook Jan schoot hoog, koppig, hoogmoedig. Geplaatst maar niet hard, zoals we ze van hem kennen. De keeper van Odijk heeft hem te pakken. Het mocht niet baten. Odin had nog energie zat en was enkele seconden verwijderd van de gelijkmaker. Helaas besloot de scheids dat er een eind aan te maken. Partijdig? Vast niet. Had Odin de koploper kunnen verslaan? Zeker. Is een zege op Patria haalbaar dit weekend? Ook. Het gevaar van onderschatting mag echter niet onderschat worden. Het veld wordt slecht, het weer ook. Mijn docent Wiskunde zei altijd dat: “ - * - = +”. Of we dit waar kunnen maken weten we zaterdag om 18:00. Wees erbij, we kunnen alle spelers en publiek goed gebruiken.

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide