• VR2 Veld Zaterdag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Vongphanakhone, VanisaOverige stafTeammanager
    Zelst, Yvette vanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Donderdag21:00Veld 18AKleedkamer 5
  • Programma

    DatumWedstrijdStatusScheidsrechterDetails
    25 mei. 10:00Odysseus '91 VR7 - Odin VR2Te spelen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 mei.Oranje - Wit VR1 - Odin VR20 - 2
  • Poulestanden Odin VR2 (216 Vrouwen Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVSA Vr116131281275440
    2Focus '07 VR116113246123436
    3Delta Sports '95 FC VR315111359233634
    4FC Driebergen VR216103362253733
    5Rivierwijkers VR11790849341527
    6Saestum VR41782754401426
    7Musketiers VR1166194742519
    8Odin VR21751113866-2816
    9Oranje - Wit VR1151113962-534
    10Odysseus '91 VR717011614128-1141
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bakken, NaomiTeamspeler
    Buizer, AnneTeamspeler
    Butter, TaraTeamspeler
    Hendrix, MayaTeamspeler
    Molendijk, EvaTeamspeler
    Oppermann, Hannah MarinaTeamspeler
    Schneemann, SaraTeamspeler
    Velde, Wobke van derTeamspeler
    Vongphanakhone, VanisaTeamspeler
    Wendel, Anne vanTeamspeler
    Wortel, AmyTeamspeler
    Xia, MariekeTeamspeler
    Zelst, Yvette vanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide