• VR2 Veld Zaterdag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Vongphanakhone, VanisaOverige stafTeammanager
    Zelst, Yvette vanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Donderdag21:00Veld 18AKleedkamer 5
  • Programma

    DatumWedstrijdStatusScheidsrechterDetails
    24 nov. 14:30FC Driebergen VR2 - Odin VR2Te spelenB. (Bas) van den Brink
    1 dec. 11:00Odin VR2 - Rivierwijkers VR1Te spelenJ. (Johan) Vink
    8 dec. 15:15Delta Sports '95 FC VR3 - Odin VR2Te spelen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 nov.Focus '07 VR1 - Odin VR23 - 1
    17 nov.Odin VR2 - DVSA VR11 - 2
  • Poulestanden Odin VR2 (216 Vrouwen Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Focus '07 VR187012742321
    2FC Driebergen VR264202581714
    3Delta Sports '95 FC VR3640230111912
    4DVSA Vr1631229161310
    5Musketiers VR163122116510
    6Saestum VR4420217986
    7Rivierwijkers VR16204141226
    8Odin VR262042026-66
    9Oranje - Wit VR16105431-273
    10Odysseus '91 VR76006559-540
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Buizer, AnneTeamspeler
    Butter, TaraTeamspeler
    Chalcraft, MeganTeamspeler
    Khan, IraTeamspeler
    Loos, LaurenTeamspeler
    Oppermann, Hannah MarinaTeamspeler
    Schneemann, SaraTeamspeler
    Visser, RoosTeamspeler
    Visser, VeraTeamspeler
    Vongphanakhone, VanisaTeamspeler
    Wendel, Anne vanTeamspeler
    Xia, MariekeTeamspeler
    Zelst, Yvette vanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide