• VR2 Veld Zaterdag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Vongphanakhone, VanisaOverige stafTeammanager
    Zelst, Yvette vanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Donderdag21:00Veld 18AKleedkamer 5
  • Programma

    DatumWedstrijdStatusScheidsrechterDetails
    23 mrt. 15:00Odin VR2 - FC Driebergen VR2Te spelenJ. (Johan) Vink
    30 mrt. 15:00Odin VR2 - CJVV VR2Te spelenJ. (Johan) Vink
    6 apr. 09:15Rivierwijkers VR1 - Odin VR2Te spelenH. (Henk) Straub
    13 apr. 11:00Odin VR2 - Delta Sports '95 FC VR3Te spelenAfgeschermd
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 mrt.Odin VR2 - Focus '07 VR13 - 1
    16 mrt.DVSA VR1 - Odin VR28 - 0
  • Poulestanden Odin VR2 (216 Vrouwen Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Focus '07 VR1128223192226
    2DVSA Vr11181257203725
    3Delta Sports '95 FC VR31071248173122
    4FC Driebergen VR21162344212320
    5Rivierwijkers VR1136073426818
    6Saestum VR41052336211517
    7Musketiers VR1125163730716
    8Odin VR2134183354-2113
    9Oranje - Wit VR17106432-283
    10Odysseus '91 VR71100119103-940
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bakken, NaomiTeamspeler
    Buizer, AnneTeamspeler
    Butter, TaraTeamspeler
    Hendrix, MayaTeamspeler
    Molendijk, EvaTeamspeler
    Oppermann, Hannah MarinaTeamspeler
    Schneemann, SaraTeamspeler
    Velde, Wobke van derTeamspeler
    Vongphanakhone, VanisaTeamspeler
    Wendel, Anne vanTeamspeler
    Wortel, AmyTeamspeler
    Xia, MariekeTeamspeler
    Zelst, Yvette vanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide