Home
Vereniging
Historie
Ereleden
Routebeschrijving
Downloads
Gedragscode
Formulier Privacywetgeving
Teams
Mannen
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
35+1
35+2
Vrouwen
VR1
VR2
Lid worden
Lid worden
Lid worden
Aanmeldformulier
Programma
Programma
Trainingstijden
Sponsoren
Contact
Contact
Teamleiders
Mijn club
Home
Vereniging
+
Historie
Ereleden
Routebeschrijving
Downloads
Gedragscode
Formulier Privacywetgeving
Teams
+
Mannen
+
Mannen
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
35+1
35+2
Vrouwen
+
Vrouwen
VR1
VR2
Lid worden
+
Lid worden
Lid worden
Aanmeldformulier
Programma
+
Programma
Trainingstijden
Sponsoren
Contact
+
Contact
Teamleiders
Mijn club
Programma
Thuis
Wedstrijddatum
Wedstrijd
Status
Scheidsrechters
Details
22-03-2024 20:00
Odin 18+2 - IJsselmeervogels 18+2
Te spelen
22-03-2024 20:30
Odin 18+1 - CDW 18+1
Te spelen
22-03-2024 20:30
Odin 35+1 - OSM '75 35+5
Te spelen
22-03-2024 21:30
Odin 18+2 - Saestum 18+1
Te spelen
22-03-2024 21:30
Odin 35+2 - JSV Nieuwegein 35+2
Te spelen
22-03-2024 21:30
Odin 35+1 - DHSC 35+2
Te spelen
22-03-2024 22:00
Odin 18+1 - PVC 18+1
Te spelen
23-03-2024 11:00
Odin VR1 - Brederodes VR1
Te spelen
N. J. (Nico) Bakker (Scheidsrechter)
23-03-2024 11:00
Odin 3 - S.V. Houten 2
Te spelen
Z. (Zeni) Bushati (Scheidsrechter)
23-03-2024 13:00
Odin 5 - EDO (U) 9
Te spelen
Z. (Zeni) Bushati (Scheidsrechter)
23-03-2024 13:00
Odin 10 - Zwaluwen Utrecht '11 4
Te spelen
J. (Jamal) Kouame (Scheidsrechter)
23-03-2024 15:00
Odin VR2 - Odysseus '91 VR7
Te spelen
M. (Marten) van den Brand (Scheidsrechter)
23-03-2024 15:00
Odin 11 - Benschop 4
Te spelen
Afgeschermd (Scheidsrechter)
23-03-2024 15:00
Odin 7 - DVSU 3
Te spelen
M. (Michael) van Boggelen (Scheidsrechter)
30-03-2024 13:00
Odin 8 - VSC 10
Te spelen
05-04-2024 20:00
Odin 18+1 - PVC 18+1
Te spelen
05-04-2024 20:00
Odin 35+1 - DHSC 35+2
Te spelen
05-04-2024 20:30
Odin 18+2 - Saestum 18+1
Te spelen
05-04-2024 21:00
Odin 18+1 - SVF 18+1
Te spelen
05-04-2024 21:00
Odin 35+1 - Brederodes 35+1
Te spelen
Uit
Wedstrijddatum
Thuisteam
Uitteam
Status
Details
19-03-2024 20:30
Montfoort S.V.'19 6
Odin 11
Te spelen
22-03-2024 20:00
Brederodes 35+1
Odin 35+1
Te spelen
22-03-2024 21:00
Sporting '70 35+1
Odin 35+1
Te spelen
22-03-2024 20:30
Rivierwijkers 35+2
Odin 35+2
Te spelen
22-03-2024 21:00
Voorwaarts 35+2
Odin 35+2
Te spelen
22-03-2024 20:00
SVF 18+1
Odin 18+1
Te spelen
22-03-2024 21:30
Hercules 18+1
Odin 18+1
Te spelen
22-03-2024 21:00
Saestum 18+2
Odin 18+2
Te spelen
22-03-2024 22:00
NiTA 18+1
Odin 18+2
Te spelen
23-03-2024 12:00
Jonathan 2
Odin 2
Te spelen
23-03-2024 12:30
Odysseus '91 6
Odin 4
Te spelen
23-03-2024 13:30
Voorwaarts 3
Odin 6
Te spelen
23-03-2024 16:00
Rivierwijkers 9
Odin 8
Te spelen
23-03-2024 13:00
VSC 16
Odin 9
Te spelen
29-03-2024 20:00
Vliegdorp 't vv VR18+1
Odin VR18+1
Te spelen
30-03-2024 11:00
Patria 2
Odin 2
Te spelen
30-03-2024 11:00
DESTO VR3
Odin VR1
Te spelen
03-04-2024 20:15
Sporting '70 2
Odin 4
Te spelen
05-04-2024 19:30
OSM '75 35+5
Odin 35+1
Te spelen
05-04-2024 20:30
Sporting '70 35+1
Odin 35+1
Te spelen
Next
Previous