• Odin VR18+1 vrijdag

  • Odin VR18+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Paridon, Jan-Joost vanTechnische stafTrainer/coach
    Thomas, NienkeOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    16 okt. 20:30IJFC VR18+1 - Odin VR18+1Sportpark Groenvliet
    23 okt. 20:00Odin VR18+1 - NiTA VR18+1Sportpark Zoudenbalch
    6 nov. 19:30Graveland 's VR18+1 - Odin VR18+1Sportpark Berestein
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 sep.Odin VR18+1 - Patria VR18+10 - 4
  • Poulestanden Odin VR18+1 ( 1e klasse B1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1IJFC VR18+12200171166
    2Patria VR18+12200133106
    3VEP VR18+122008266
    4Hoogland VR18+2210123-13
    5Odin VR18+1210124-23
    6Graveland 's VR18+1210147-33
    7NiTA VR18+1201123-11
    8Eemdijk VR18+12011511-61
    9Kockengen VR18+1200208-80
    10Hoogland VR18+32002314-110
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide