• ODIN 11 zoekt speler!

  Ben jij die veelscorende spits a la Haaland? Die middenvelder met de verfijnde techniek van Frenkie de Jong? Geniet jij van het spelen van een mooie pot voetbal, maar ook van het biertje in de 3e helft? Dan zijn wij bij Odin 11 a.k.a. Voetbalgenootschap BAL op zoek naar jou!

  Odin 11 is een team dat al jaren bestaat en de laatste seizoenen is gegroeid van een degradatiekandidaat tot een structurele (sub)topper. Wij zijn nu op zoek naar die nieuwe impuls die ons het laatste zetje kan geven richting het ultieme doel; kampioen worden.

  Uiteraard is gezelligheid en plezier voor ons ook erg belangrijk. Dat resulteert in een mooie 3e helft, regelmatig teamuitjes én elk jaar een onvergetelijk teamweekend.

  Kortom, heb jij zin om op zaterdag een balletje te komen trappen met een gezellig elftal en bij te dragen aan onze doelstelling? Mail dan even naar onderstaand adres.

   

  eriktijsinger@hotmail.com

   

   

  Odin 11 tijdens een teamweekend in september in Italië t.b.v. een bruiloft:

  ODIN 11 zoekt speler! 3

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide