• 8 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dekker, PaulOverige stafTeammanager
    Put, Daan vanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Woensdag21:00Veld FC UtrechtKleedkamer 7
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 sep. 11:00Domstad Majella 2 - Odin 8Sportpark Zoudenbalch
    2 okt. 11:00Odin 8 - Jonathan 3Sportpark Zoudenbalch
    9 okt. 16:45Hercules 11 - Odin 8Sportpark Voordorp
    16 okt. 11:00Odin 8 - Patria 2Sportpark Zoudenbalch
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 sep.Odin 8 - SVMM 34 - 3
    18 sep.Odin 8 - VSC 72 - 2
  • Poulestanden Odin 8 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bilt De FC 500000000
    2Domstad Majella 200000000
    3DVSU 400000000
    4Hercules 1100000000
    5Jonathan 300000000
    6Odijk 200000000
    7Odin 800000000
    8Odysseus '91 600000000
    9Patria 200000000
    10Rivierwijkers 700000000
    11Sporting '70 200000000
    12VSC 500000000

    Poulestanden Odin 8 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Odin 8321011837
    2Rivierwijkers 6320113856
    3VSC 731116604
    4SVMM 33003614-80
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beerschoten, Wouter vanTeamspeler
    Bekenkamp, JoostTeamspeler
    Dekker, PaulTeamspeler
    Gier, Ted deTeamspeler
    Jansen, NickTeamspeler
    Kempen, Gerben vanTeamspeler
    Mitrousias, AlexandrosTeamspeler
    Nijnens, JaimyTeamspeler
    Put, Daan vanTeamspeler
    Quaden, ManuelTeamspeler
    Rieff, VictorTeamspeler
    Rouschop, JasperTeamspeler
    Streefkerk, PeterTeamspeler
    Stuurman, BramTeamspeler
    Ten Boden, MitchellTeamspeler
    Zwiers, ThimoTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide