• 6 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dijk, Teun vanOverige stafTeammanager
    Dijkstra, JochemOverige stafTeammanager
    Thijssen, RemcoOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag19:30Veld 18BKleedkamer 6
  • Programma

    DatumWedstrijdStatusScheidsrechterDetails
    20 okt. 12:00Bunnik '73 3 - Odin 6Te spelenAfgeschermd
    27 okt. 15:00Odin 6 - Rivierwijkers 4Te spelenM. (Michael) van Boggelen
    3 nov. 12:00VSC 8 - Odin 6Te spelen
    10 nov. 13:30EDO (U) 4 - Odin 6Te spelen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    6 okt.Odin 6 - Domstad Majella 40 - 1
    13 okt.Odin 6 - Hercules Zaterdag 40 - 0
  • Poulestanden Odin 6 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Odin 63300186129
    2Hercules Zaterdag 521014403
    3Domstad Majella 3201136-31
    4Sterrenwijk 23012110-91

    Poulestanden Odin 6 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DWSV 344001651112
    2Domstad Majella 4440071612
    3Bilt De FC 54301161069
    4Hercules Zaterdag 44211141137
    5DHSC 9420211926
    6EDO (U) 442025506
    7Odin 641125414
    8Altius 441127704
    9Rivierwijkers 4310211833
    10DOSC 44103414-103
    11Za 084013617-111
    12VVJ 23003415-110

    Poulestanden Odin 6 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bunnik '73 300000000
    2Odin 600000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Brinkman, GuusTeamspeler
    Delissen, RemiTeamspeler
    Delwel, MartinTeamspeler
    Depla, GustTeamspeler
    Dijk, Teun vanTeamspeler
    Dijkstra, JochemTeamspeler
    Eppink, JoostTeamspeler
    Goede, Jan Pieter deTeamspeler
    Mengelers, KylianTeamspeler
    Mengelers, YorickTeamspeler
    Oerlemans, CeesTeamspeler
    Scholl, JasperTeamspeler
    Thijssen, RemcoTeamspeler
    Tienderen, Gilles vanTeamspeler
    Ven, Tom van derTeamspeler
    Verhoeff, PimTeamspeler
    Wilschut, JakkoTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide