• 6 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dijk, Teun vanOverige stafTeammanager
    Dijkstra, JochemOverige stafTeammanager
    Thijssen, RemcoOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag19:30Veld 18BKleedkamer 6
  • Programma

    DatumWedstrijdStatusScheidsrechterDetails
    9 mrt. 13:00Odin 6 - EDO (U) 4Te spelen
    16 mrt. 14:00DWSV 3 - Odin 6Te spelen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 feb.Odin 6 - DHSC 92 - 1
    16 feb.DOSC 4 - Odin 62 - 6
  • Poulestanden Odin 6 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bilt De FC 513101246222431
    2Domstad Majella 413100338201830
    3DWSV 31180336171924
    4DHSC 9138053527824
    5EDO (U) 4137242421323
    6Hercules 41271442192322
    7VVJ 2136073145-1418
    8Odin 6125252421317
    9Rivierwijkers 4135083836215
    10Altius 4133371822-412
    11VSC 81311112055-354
    12DOSC 41310121461-473

    Poulestanden Odin 6 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Odin 63300186129
    2Domstad Majella 331118804
    3Hercules 5310269-33
    4Sterrenwijk 23012110-91

    Poulestanden Odin 6 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bunnik '73 311000003
    2Odin 610010000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Brinkman, GuusTeamspeler
    Delissen, RemiTeamspeler
    Delwel, MartinTeamspeler
    Depla, GustTeamspeler
    Dijk, Teun vanTeamspeler
    Dijkstra, JochemTeamspeler
    Eppink, JoostTeamspeler
    Goede, Jan Pieter deTeamspeler
    Mengelers, KylianTeamspeler
    Mengelers, YorickTeamspeler
    Oerlemans, CeesTeamspeler
    Scholl, JasperTeamspeler
    Thijssen, RemcoTeamspeler
    Tienderen, Gilles vanTeamspeler
    Ven, Tom van derTeamspeler
    Verhoeff, PimTeamspeler
    Wilschut, JakkoTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide