• 6 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dijk, Teun vanOverige stafTeammanager
    Dijkstra, JochemOverige stafTeammanager
    Thijssen, RemcoOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag19:30Veld 18BKleedkamer 6
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 apr. AFGELASTOdin 6 - PVC 2Sportpark Zoudenbalch
    18 apr. AFGELASTDHSC 10 - Odin 6Sportpark Thorbecke
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 mrt.Focus '07 4 - Odin 6
  • Poulestanden Odin 6 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Faja Lobi KDS 432019726
    2Odin 631209725
    3Rivierwijkers 731119904
    4VSC 73012711-41

    Poulestanden Odin 6 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVSU 316121351272437
    2EDO (U) 716110545252033
    3DHSC 1016102439211832
    4Odin 61693436211530
    5IJFC 7169253526929
    6Bilt De FC 7168084236624
    7VSC 6167362936-724
    8Hercules 7155373045-1518
    9Houten 5145183131016
    10Rivierwijkers 6153392246-2412
    11Focus '07 41632112848-2011
    12PVC 21612131642-265
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Delissen, RemiTeamspeler
    Delwel, MartinTeamspeler
    Depla, GustTeamspeler
    Dijk, Teun vanTeamspeler
    Dijkstra, JochemTeamspeler
    Eppink, JoostTeamspeler
    Goede, Jan Pieter deTeamspeler
    Mengelers, KylianTeamspeler
    Mengelers, YorickTeamspeler
    Oerlemans, CeesTeamspeler
    Scholl, JasperTeamspeler
    Thijssen, RemcoTeamspeler
    Tienderen, Gilles vanTeamspeler
    Ven, Tom van derTeamspeler
    Verhoeff, PimTeamspeler
    Wilschut, JakkoTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide