• 6 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dijk, Teun vanOverige stafTeammanager
    Dijkstra, JochemOverige stafTeammanager
    Thijssen, RemcoOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag19:30Veld 18BKleedkamer 6
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 feb. 10:30VSC 6 - Odin 6Sportpark Koningsweg
    8 feb. 15:00Odin 6 - DVSU 3Sportpark Zoudenbalch
    15 feb. 13:00Odin 6 - DHSC 10Sportpark Zoudenbalch
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 jan.Bilt De FC 7 - Odin 61 - 3
    25 jan.Hercules 7 - Odin 61 - 1
  • Poulestanden Odin 6 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Faja Lobi KDS 432019726
    2Odin 631209725
    3Rivierwijkers 731119904
    4VSC 73012711-41

    Poulestanden Odin 6 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVSU 31291239231628
    2IJFC 71282232191326
    3DHSC 101180328151324
    4EDO (U) 71380535251024
    5Bilt De FC 71270535231221
    6Odin 61262429191020
    7VSC 6126152328-519
    8Houten 5115153021916
    9Hercules 7124352234-1215
    10Rivierwijkers 6132291440-268
    11Focus '07 41321102140-197
    12PVC 21311111435-214
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Delissen, RemiTeamspeler
    Delwel, MartinTeamspeler
    Depla, GustTeamspeler
    Dijk, Teun vanTeamspeler
    Dijkstra, JochemTeamspeler
    Eppink, JoostTeamspeler
    Goede, Jan Pieter deTeamspeler
    Mengelers, KylianTeamspeler
    Mengelers, YorickTeamspeler
    Oerlemans, CeesTeamspeler
    Scholl, JasperTeamspeler
    Thijssen, RemcoTeamspeler
    Tienderen, Gilles vanTeamspeler
    Ven, Tom van derTeamspeler
    Verhoeff, PimTeamspeler
    Wilschut, JakkoTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide