• 6 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dijk, Teun vanOverige stafTeammanager
    Dijkstra, JochemOverige stafTeammanager
    Thijssen, RemcoOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag19:30Veld 18BKleedkamer 6
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    14 dec. 12:15IJFC 7 - Odin 6Sportpark Groenvliet
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 nov.Odin 6 - Rivierwijkers 63 - 1
    30 nov.PVC 2 - Odin 60 - 4
    7 dec.Odin 6 - Bilt De FC 72 - 3
  • Poulestanden Odin 6 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Faja Lobi KDS 432019726
    2Odin 631209725
    3Rivierwijkers 731119904
    4VSC 73012711-41

    Poulestanden Odin 6 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVSU 31081132181425
    2IJFC 796122316719
    3VSC 6106132224-219
    4Bilt De FC 7960330171318
    5EDO (U) 7106043022818
    6DHSC 1085032113815
    7Odin 695042517815
    8Houten 584132415913
    9Hercules 7103251631-1511
    10Focus '07 4112181630-147
    11PVC 2111191127-164
    12Rivierwijkers 69027929-202
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Delissen, RemiTeamspeler
    Delwel, MartinTeamspeler
    Depla, GustTeamspeler
    Dijk, Teun vanTeamspeler
    Dijkstra, JochemTeamspeler
    Eppink, JoostTeamspeler
    Goede, Jan Pieter deTeamspeler
    Mengelers, KylianTeamspeler
    Mengelers, YorickTeamspeler
    Oerlemans, CeesTeamspeler
    Scholl, JasperTeamspeler
    Thijssen, RemcoTeamspeler
    Tienderen, Gilles vanTeamspeler
    Ven, Tom van derTeamspeler
    Verhoeff, PimTeamspeler
    Wilschut, JakkoTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide