• 2 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Pruim, DavidOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Donderdag19:30Veld 18BKleedkamer 8
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Odin 2 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Maarssen 220151483265746
    2Meern De 420142473452844
    3Eminent Boys 220125361382341
    4EDO (U) 32010375753433
    5Voorwaarts 320101972512131
    6DWSV 2209384234830
    7Odin 2208485955428
    8Za 032072114660-1423
    9Faja Lobi KDS 32071123559-2422
    10DHSC 52061134167-2619
    11UVV 220011921102-811

    Poulestanden Odin 2 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Domstad Majella 322006336
    2Odin 221015413
    3Za 09200215-40
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Berg, Tjerk van denTeamspeler
    Blom, DinandTeamspeler
    Bosman, ArjenTeamspeler
    Bosman, WilbertTeamspeler
    Fraanje, Paul JoostTeamspeler
    Iperen, Bart vanTeamspeler
    Mondfrans Linden, Paul vanTeamspeler
    Pruim, DavidTeamspeler
    Pruim, HansTeamspeler
    Steege, Ewart van derTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide