• 2 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Pruim, DavidOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Donderdag19:30Veld 18BKleedkamer 8
  • Programma

    DatumWedstrijdStatusScheidsrechterDetails
    26 mei. 11:00Odin 2 - Voorwaarts 3Te spelenM. (Michael) van Boggelen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 mei.DHSC 5 - Odin 24 - 2
    19 mei.Eminent Boys 2 - Odin 24 - 1
  • Poulestanden Odin 2 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Maarssen 219141479255443
    2Meern De 419132472452741
    3Eminent Boys 218115256322438
    4EDO (U) 32010375753433
    5DWSV 2199374233930
    6Voorwaarts 31991964481628
    7Odin 2198475647928
    8Za 031962114257-1520
    9Faja Lobi KDS 31861112651-2519
    10DHSC 51961123863-2519
    11UVV 21901181795-781

    Poulestanden Odin 2 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Domstad Majella 322006336
    2Odin 221015413
    3Za 09200215-40
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Berg, Tjerk van denTeamspeler
    Blom, DinandTeamspeler
    Bosman, ArjenTeamspeler
    Bosman, WilbertTeamspeler
    Fraanje, Paul JoostTeamspeler
    Iperen, Bart vanTeamspeler
    Mondfrans Linden, Paul vanTeamspeler
    Pruim, DavidTeamspeler
    Pruim, HansTeamspeler
    Steege, Ewart van derTeamspeler
    Thesingh, DylanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide